Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
For all the pleasure enthusiasts, seeking for guilt free satisfaction, this realistic dildo gives a feel just as a hard and erect male penis. It is extremely smooth to the touch, and the tip end of the dildo is artistically shaped for maximum sensory pleasure.
Bullov Vibrating Dildo is a need-satisfaction product specially designed to fill your sexual pleasures. This toy is perfect for your collection, it is super affordable and compatible, and also gives you a touch of elegance. Moreover, It comes with a powerful suction cup which makes it supremely flexible allowing movement in every position. Made with the highest quality medical silicone material, it is completely safe for use on the skin and especially on intimate parts.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Medical Silicon + ABS |
| Color | Flesh |
| Total Length | 20 cm |
| Insertable Length | 17 cm |
| Width | 3.8 cm |
| Bullet Length | 7 cm |
| Bullet Width | 2 cm |
| Vibration Modes | 9 |
| Controller | Wireless Remote |
| Power | USB Charging |
Jannat
Superb product, huge and squeezable!
Bani Vij
Go for it girls! Its better than real experience!
M. Maheshwari
Excellent design. I like that i can stick it around to use. Very thoughtful product
Zeena
I dont need to use my hands for this.
Harman
I used it for the first time and was impressed with its strong vibrations
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority