Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
chargeable 7 Speed Rabbit Vibrator, Imported From UK
Smooth, contoured rabbit vibrator made from silicone, Curved shaft for G-spot stimulation and clitoral stimulator,
7 vibration speed with a strong motor and No Noise.
100% Waterproof
Comes with a storage bag, USB charging cable and plug.
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Insertable Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| USB/Speed | Yes/12 |
| Circumference | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Colour | Random |
| Net Quantity | 1 Unit |
Unpack the product and clean it before using it.
Charge the vibrator with the help of USB charging cable that comes with the product.
Apply any water-based lube on the vibrator.
Turn on the vibrator by pressing and holding the power button for 3 seconds.
Press the vibrate button on the dildo to change the vibration modes.
Navi
Ek baar use kro and thakan me aaram ho jata hai, just go for it very nice product
Anubha
Gives G-spot stimulation as well…that’s why I bought it…
Tanay
After using 7 months I am happy with us it's working v well thanks Naughty Nights…
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority