Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Meet your new bedroom bestie - the Fatima multifunctional massager! This powerhouse vibe delivers toe-curling pleasure with 10 massage modes, 7 thrust options and 5 suction intensities.
Pamper your hot spots with the flexible head that targets your clitoris, G-spot and anus. Beyond vibrations, Fatima has 2 heat modes to soothe and arouse.
Take playtime to the next level with the heating function for some sensual warmth. With up to an hour of playtime per charge, you'll enjoy endless orgasm, whether you fly solo or with a partner.
The waterproof design lets you play anywhere, while the ergonomic handle ensures comfortable handling. Made up of skin-friendly material, it's safe to use with private parts and easy to clean.Bring your bedroom romps to new heights and discover bliss with the Fatima massager. Dive in and let Fatima send you into ecstasy!
Read More| For | Solo & Couple Use |
|---|---|
| Material | Silicon + ABS |
| Color | Powder Green |
| Total Length | 19 cm |
| Width | 3.5 cm |
| Massage Modes | 10 |
| Suction Modes | 5 |
| Thrust Modes | 7 |
| Heat Modes | 2 |
| Power Source | Magnetic USB |
| Charge Time | 2H |
| Work Time | Up to 1H |
| Weight | 245g |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
After use, make sure to clean it well using water and a mild soap or a toy cleaner.
Riya
Go for it guys…I have been using it for the last 3 months..
Damini
Best massager ever
Neela
Powerful
Lalita Tripathi
Really a bedroom bestie
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority