Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
The Phantoms Multi-Frequency Rabbit Vibrator is designed for women for both solo masturbation and use with a partner for foreplay and teasing. This rabbit vibrator offers simultaneous G-spot and clitoral stimulation. With 10 vibration modes, you can adjust it according to your desires. It is rechargeable and wireless vibrator, so it is very convenient to use. It takes 2 hours to fully charge and provides 65 minutes of playtime on high speed and 8 minutes on low speed.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone+ABS |
| Color | Pink |
| Total Length | 21 cm |
| Insertable Length | 12 cm |
| Width | 3.5 cm |
| Battery | 2xAAA |
| Vibration Modes | 10 |
| Power | Magnetic USB |
| Charge Time | 2 Hour |
| Play Time | Upto 80 min |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Fakaruddin
Naughty Nights created and produced an excellent product!! It is not only visually appealing, but also functionally excellent. It works as advertised, and I'm glad I bought it. 10/10 to Naughty Nights for consistently exceeding expectations!!
Sirishthi
Performance is really good. Overall comfort level is amazing
Kushal
Silicone used is really high quality….Loved the performance..!!!
Aayushi
I am using it for the very first time…mixed feelings
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority