Inclusive of all taxes
Multi Bead Anal Plug For Prostate Massage as well as for Anal Pleasure.
It has a range of beads starting with 15mm for beginners and goes up to 35mm For experts.
The strong suction cup will help you with different angles. It can be used on the wall, table, and any other Plain surface.
Best Suitable for a prostate massage to hit P-Spot.
A unisex Product.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Black |
| Length | 15.24 cm |
| Smallest Beads | 1.5 cm |
| Largest Bead | 3.5 cm |
| Beed | 7 |
| Suction Cup | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Apply Lubricant Before use and Don't forget to wash with water or alcohol before and after use.
Insert Slowly in the ass and take it up to the level you can tolerate.
Ysh
Decent Quality + Packaging!
Akash
It's looks too Big but it's also perfect for Biggner. Thanku very much Nughty Night for you less rate, quality products and for thrust.
Revanth
Just go for it. Great for massage and pleasure.
Jony
Very useful tool for deep penetration.. Just amazing work!
Manzoor
Packaging was good. Overall a nice item and value for money.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority