Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Blossom Licker + Vibrating Wand is a two way wand that can be used internally as well as externally. Its licking and vibrating action is set to blow your mind with 9 different respective modes. Made of high quality body-safe silicone material, this wand is 180 degree bendable, stimulating all the right spots in your body.
Along with the vibration function and realistic tongue that moves quite fast, the wand is USB rechargeable as well. This makes using it 10 times more fun as you get around 1.5 hours of uninterrupted solo session. You can pair the wand with a lube to make things more naughtier. It is also easily washable with water, hence no hassle of using or taking care of it afterwards at all.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Random |
| Length | 19.5 cm |
| Width | 4 cm |
| Weight | 160 g |
| Vibration Modes | 9 |
| Licking Modes | 9 |
| Power Source | USB |
| Controller | In Built Button |
| Charge Time | 2 Hours |
| Use Time | 1.5 Hours |
| Net Quantity | 1 Unit |
Kasturba
Go for it….
Lakshmi
Best playtime with this product..
Nalini
Different different licking modes with different different vibrations…
Rachel
It is very good product. I will recommend this product.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority