Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Do you want to experience it all without spending a bomb? Haute Wands Sucking and High-Frequency Vibrating Pen has got you sorted. It is a 3-in-1 massager that combines vibration, penetration, and suction.
The toy features "Il Vacuum Aspiration Tech" for powerful suction pleasure, a vibrating motor in its handles for penetration, and is equipped with 10 vibration speeds for stimulation.
Whether you are single and want to hit that sweet release or a couple looking to spice up your bedroom life, Haute is your ally. While couples can use it for teasing and building up before the main act, singles can use it for self-pleasure. Get your hands on Haute now to experience the best of all worlds.
| For | Solo & Couple Use |
|---|---|
| Material | Silicone/ABS |
| Product Type | Clitoris Vibrator |
| Total Length | 19.3 cm |
| Width | 4 cm |
| Vibration | Yes |
| Vibration Mode | 10 |
| Suction Mode | 3 |
| Power Source | USB Charging |
| Noise | <60db |
| Weight | 210g |
| Waterproof | IPX6 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Pirzad
Aisa pen kha milega?? Yeh pen deta hai so much pleasure… take all your headaches away….
Nitika
The website's services are too good…
Muskan
Muje bht achi deal pe mil gya yeh…highly recommended…
Babita Narula
It’s a three-in-one massager guysss….Just go buy it
Pari Sengupta
Waah kya product hai….vibration + penetration + suction sath me…
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority