Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Luxury libido massager is a premium product for the sex toy lovers. It is not only a vibrator which you can use to please yourself or with your partner during sex but it also is a massager for the ones who want a little foreplay before sex.
This revolutionary product is made from skin-safe silicone making it a high quality toy to be used in intimate parts. Its curved shaped body and an additional tongue-shaped feature makes it an ultimate vibrator to use. With its superb thrusting feature, now you can get all the fun when it is inside you.
Being a quiet sex toy on use, it makes it easy for you to use it confidentially. Not just that, explore its fun use by massaging it on your whole body during sex play with your partner.
Now you can make it yours by ordering it right away to have all the pleasure with Luxury Libido Massager. Get discreet and fast delivery in your area.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Insertable Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Total Length | 25.4 cm (10 inch approx.) |
| USB | Yes |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Circumference | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Thrusting Frequency | 7 |
| Vibration Frequency | 8 |
| Net Quantity | 1 Unit |
After opening the package, clean the massager with a damp cloth or tissue.
Charge the product fully for an undisturbed experience.
Use the massager during intercourse with your partner.
You can also massage intimate areas of your body with the product.
Increase the pleasure by applying lubricant before use on the product.
Once used, clean the massager thoroughly with a cloth or tissue.
Chirag
Another thing I love about this massager is its simplicity. With just a few buttons, it's incredibly easy to use. Plus, it's quiet, so you can unwind without any distractions.
Manjari
Performance is really good Overall comfort level is amazing
Lalita
Silicone used is really high quality. Loved the performance..!!!
Vineeta
The massager is better than the rest you find in India. It is extremely long lasting and flexible with multiple speed settings which really help. It’s a great buy and value for the money
Gyan
None
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority