Inclusive of all taxes
The anal butt plug is an amazing product for anal sex lovers. The couples can play with it by doing vice versa game and Gay can simply insert and enjoy it.
It is made of soft-touch silicon and its hard as well because of difficult entry.
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Black |
| Total Length | 15.24 cm (6 in approx.) |
| Insertable Length | 13.97 cm (5.5 in approx.) |
| Circumference | 10.16 cm (4 in approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Thoroughly clean the Butt Plug Dildo before using it internally.
Using its flat bottom, stick it firmly to a place of your comfort.
Then, use a good quality lubricant to smear it all on the dildo.
Use it to stimulate yourself intensely by adjusting it to different positions.
After use, wash it well and store under hygienic conditions.
Rizzi
Try once if you love deep penetration
kunal
Very reasonable price for such a nice toy.
Vidhi Samrat
As described, its material is really soft..so happy with my purchase
Ameha
Perfect height dildo for me
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority