Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
With a double jump egg masturbator, it is a dream come true for ladies because this product is exceptionally great. Along with a 5 inch dildo for insertion, it also comes with a 2 inch egg which can be used by the ladies for self-pleasing.
It works with 3 AA batteries which are put into its remote controller, making it a cake-walk to use the masturbators. This amazing masturbator lets you enjoy the act with double masturbators which work excellently for beginners as well as with the common users.
With no hassle of charging again and again, it seems to be a perfect fit for ladies who want to enjoy its pleasure even outside of the bedroom.
Make it yours right now and get free delivery.
Read More| Material | ABS Silicon |
|---|---|
| Colour | Random |
| Length Dildo | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Width Dildo | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Diameter Dildo | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Length Egg | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Width Egg | 2.54 cm (1 inch approx.) |
| Diameter Egg | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Battery | 3 x AA |
| Vibration | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Wash the product nicely before use.
Lube it well before use.
Insert the masturbators in your vagina (not the remote controller) and enjoy its use.
Also, wash the product thoroughly after use as well to maintain hygiene.
Anshu
Best
Vimala
So good so satisfying.
Aditya
Very good and powerful vibration tool at this price.
Rimi
The pleasure comes with the double masturbations. Loved it.
Chitra
This vibrator is an exception among many as it comes with a double jump egg masturbator.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority