Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Glory Hole Pocket Pussy is a supple, silky stroker made to provide the highest level of enjoyment. The inside tube of this pocket pussy is ribbed texture to give you maximum pleasure, giving a satisfying feeling to life like.
Its compact design and non-slip comfort grip ensure easy handling, while the durable outer shell can withstand deep affects. The end features of the Glory Hole has an extreme vacuum sensation, offering a unique combination of sucking and fucking.
This pocket pussy delivers a very like like feel with every thrust.
With water or silicone-based lubricants. Experience intense pleasure like never before with Glory Hole Pocket Pussy.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Type | Pocket Pussy |
| Material | Silicone |
| Color | As shown in image |
| Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Height | 6.35 cm (2.5 inch approx.) |
| Width | 6.35 cm (2.5 inch approx.) |
| Body Parts | Pussy |
| Inner Texture | Dotted |
| Washable | Yes |
| Weight | 311 gm |
| Net Quantity | 1 Unit |
Nishant
Great product just as shown..just go for it
Kunal
Nice and Genuine Product and Safe delivered
Suhail
It grips penis very tightly. Texture inside and outside is great. Material isn't as soft as I expected. Just a note that the colour is darker than the images shown here.
Mola
Loving it
Sahil
I use with a water-based lube.. Really good results
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority