Inclusive of all taxes
If you love using sex dolls for the sole purpose of masturbation then Glory Hole Vagina + Ass Masturbator is an ideal pick for you. This masturbator comes with dual perks, it not only has a vaginal opening but an anal hole as well.
This product is made up of medical grade Super Skin material which makes it extremely soft on touch. Also, this flexible toy compliments all penis sizes, offering a pleasing ride to everyone.
While the outermost area of both the orifices is extremely realistic as well as tight, the inner surface is filled with a pleasing texture which stimulates the user when it is stroked. This amazingly versatile toy can also be used in the shower or around water as it is waterproof. So, make your solo adventures thrilling with our 2-in-1 doll.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Super Skin |
| Color | Brown |
| Length | 16.26 cm (6.4 inch approx.) |
| Height | 8.38 cm (3.3 inch approx.) |
| Width | 9.91 cm (3.9 inch approx.) |
| Body Parts | Vagina, Ass |
| Washable | Yes |
| Weight | 650g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Thoroughly clean the masturbator before and after use.
Stretch it well before insertion to make it comfortable around the targeted area.
Lubricate both the orifices well enough for smooth strokes.
Keep it on a firm and a flat surface during use.
You can also use it in the shower for a more pleasing time.
Sarthak
Authentic as seen on the website...5 star quality
Akash
Really good
Nony
Desired Product Delivered. The product is delivered as shown in the image.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority