Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Mega Dong 16 Inch Horse Dildo in bold black is a one-of-a-kind dildo that intensifies your sexual life and unfulfilled desires. It is an absolute hard-core love for those seeking an extra dose of pleasure and fire within!
It is made from high-quality skin-friendly silicone and durable ABS which makes it safer to use with most intimate parts, and keeps your playful desires heightened for a long duration.
Get ready to live in a delightful world with its mesmerizing 16-inch total length, ensuring your sexual desires know no bounds. It has a length of 13 inches and a width of 3.7 inches which promises an experience that's both thrilling and happening. Uncover your unexplored fantasies around the giant 9.5-inch boundary and drift in the weighty 1590 grams of pleasure. The Mega Dong is not for the weak-hearted—it's a statement, a challenge, and a sensation to ordinary pleasures. Get ready to love and arouse yourself in all ways possible, have a grip on the bed and experience the Mega Dong 16 Inch Horse Dildo—where size meets satisfaction in the boldest and most beautiful way possible!
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon+ABS |
| Color | Black |
| Total Length | 40.64 cm (16 inch approx.) |
| Insertable Length | 33.02 cm (13 inch approx.) |
| Width | 9.4 cm (3.7 inch approx.) |
| Circumference | 24.13 cm (9.5 inch approx.) |
| Weight | 1590G |
| Advance amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Veema
Wow
Prem
Very Big size horse
Vinay
This is huge and amazing
Gayatri
Feels just like real penis…amazing!
Neeta
Bends so easily…allows me to use it in my fav position!
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority