Inclusive of all taxes
Tired of using your hand? Experience sexual bliss with the Shower Cup Suction Rotating Masturbator - the most pleasurable automatic male stroker that delivers incredible orgasms through lifelike oral sensations.
With a soft, stretchy silicone sleeve lined with dozens of stimulating nubs, this male masturbator rotates and sucks your penis thanks to dual motors that mimic mouth and tongue motions feels like getting a blowjob. 7 modes allow you to customize the intensity of the stroking, spinning, and vacuum suction for toe-curling solo sessions. Fully waterproof, take this stroker into the bath or pool for wet and wild hands-free fun.
The automatic sucking and spinning sensations tighten around the penis and stroke up and down the shaft and make sure you reach the maximum pleasure and the strongest of orgasms. Easy to clean and maintain after each use, this stroker has a detachable sleeve and cup for quick cleaning.
The Shower Cup Suction Rotating Masturbator is perfect for men looking to indulge in hands-free self-pleasure and never-before climaxes. The automatic sensations mimic oral sex so realistically that you'll wonder how you ever enjoyed masturbating without it.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS+TPE |
| Colour | Black & Red |
| Length | 25 cm |
| Width | 8 cm |
| Suction Modes | 7 |
| Rotation Modes | 7 |
| Power Source | USB |
| Controller | In Built Button |
| Noise | <65db |
| Weight | 670g |
| Package Content | 1 Masturbator + 1 Charging Cable + 1 Earplugs + 1 Manual |
| Advance Payment | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Aniket
This is my second buy from this store and I must say it was the right decision.
Sonu
Acha masturbator h. Fast and easy. I like it
Salman
Really happy with my purchase thankyou Naughty Nights
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority