Inclusive of all taxes
Stud Vibrator Dildo is an exceptional product which will leave you in awe after its use. This 8 inch vibrator will surely be a dream come true for all the ladies. This vibrator runs with batteries leaving no inconvenience of charging it. With its 5 different modes of powerful vibrations, it aims at fulfilling your deepest desires of arousal and orgasms.
Texture of the dildo feels very silk-like to the skin and intimate parts, also being silicone based it is safe for skin. It is an easy to wash product.
The best way to use this vibrator dildo is by applying a lubricant all over it and on your vagina for an enhanced experience.
Shop for this sensual and real looking dick-like vibrator dildo and get free & discreet delivery.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone / Delightful non-toxic and body-safe Silicon material |
| Colour | Skin |
| Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Diameter | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Battery | 2x AA( clock battery) |
| Vibration | Yes |
| Vibration Level | 5 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the vibrator and switch it on by putting batteries in it.
Use the vibrator for its intended purpose.
Clean the product after its use with water or cleanser.
Store the product in a hygienic place.
Neha Sharma
Packed nicely.. Came in fast too
Sushma Raj Reddy
So powerful n intense
Kavita Yagnik
It gives different intensity massages. makes me calm so fast
Astha Verma
Works like magic
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority