Inclusive of all taxes
9 Inch Head Curve Vibrating Dildo is a product for women in need of full sexual satisfaction. This dildo comes with a vibration feature which is operated by charging the product via USB cable that comes along with it.
The product is made from medical silicone which is completely safe for use on the skin and specially on intimate parts. Also, it is a realistic looking dildo which has actual penis features like a bulging head, nerves and a pair of balls with wrinkles. Moreover it is a supremely flexible product which allows its movement in every possible position.
The built in vibrations and its ability to be flexible makes it a great dildo for use by women. Buy the product right now and get free & discreet delivery at your doorstep.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Skin |
| Length | 22.86 cm (9 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Diameter | 13.21 cm (5.2 inch approx.) |
| USB | Rechargeable |
| Vibrations | Yes (Multiple) |
| Suctions Cup | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the product thoroughly after opening.
Charge it fully with its USB cable.
Lubricate it well before use.
Use it for purpose of insertion in vagina or anal cavity as per your desire.
Wipe it with a damp tissue after use.
Mariesh
I will buy again
Anonymous
Very very strong vibration. Best buy
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority