Inclusive of all taxes
This stunning vibrating splash dildo is 9 Inches long with a vibrating feature made to satisfy your sexual desires. Women can thoroughly enjoy this product by themselves with its multiple mode vibrations to heat up things.
A special feature of the dildo is its curved head which is made specifically to reach G-spot in women and stimulate it for satisfying arousal & orgasms. Along with its curved head, it is crafted with details of an actual penis including nerves and testicles for extra pleasure.
From soft skin to a 9 inch long insertable length, this dildo is a perfect choice for an intense delight. It is USB chargeable and easy to use without any hassle. Its skin safe property also makes it appropriate for oral use for more enjoyment.
You can make this multipurpose dildo yours by ordering it right away. Get fully discreet and free delivery at your doorstep and enjoy the product.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Skin |
| Length | 22.86 cm (9 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Diameter | 13.21 cm (5.2 inch approx.) |
| USB | Rechargeable |
| Vibration | Yes (Multiple Modes) |
| Suction Cup | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Thoroughly clean the product by wiping it with a tissue using a sex toy cleaner.
Charge it fully for its optimum use.
Apply enough lube on the dildo and on your private parts.
Turn on the vibrations and use the dildo for its intended purpose.
Clean it again after use by the same method as before.
Dishu
I use it almost everyday and it relaxes me greatly… very happy with it
Vinod Kumar
Absolute value for money.
Sushma
Easy to use on daily basis.
Preet
Product is worthy to buy
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority