Inclusive of all taxes
This dildo has its own fan base because of his multiple functions.
The Heating effect of this dildo will make you give you a real feeling.
A mild shock is an extra flavor of this dildo
Head rotation and Strong suction cup, What else you can Imagine in a single dildo.
USB Rechargeable and Best in Class.
The remote range will be 20 Meter.
100% Waterproof.
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Brown |
| Length | 22.1 cm (8.7 inch approx.) |
| USB/Speed | Yes/12 |
| Diameter | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Insertable | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Heating | Yes |
| Head Rotation | Yes 360 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Curve Head Vibrating Dildo With Heat and Shock is loaded with different features so it might a little time for you to get your hands on it.
First charge your product with the help of a magnetic USB charging cable that comes with the product by connecting it to the bottom of your dildo. The light will turn red on the bottom of silicone balls when the product is charging.
Press and hold the power button on the dildo to turn on the dildo, the light turns blue when the product is on.
Use all the different buttons on remote to use other different features on the dildo.
You can stick the dildo to any plain surface with it's suction cup to use it freehand.
Make sure to clean the product before and after every use.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority