Inclusive of all taxes
Naughty nights brings you Rabbit Vibrator with two powerful motors! With one at the tip of the vibrator and another inside the rabbit-shaped clitoral stimulator, this naughty night’s vibrator offers simultaneous vaginal and clitoral stimulation for double the pleasure. Features a G-spot tip with a large head and a powerful motor, it's designed to deliver intense orgasm. The convenient touch-button control ensures effortless navigation through the various vibration patterns, allowing you to customize your experience with just the push of a button. Elevate your pleasure journey with Naughty Nights' Rabbit Vibrator and unlock a world of unparalleled satisfaction.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | TPR |
| Colour | Skin |
| Length | 19 cm |
| Insertable Length | 10 cm |
| Width | 3.3 cm |
| Vibration Modes | 30 |
| Power Source | 2 AAA Batteries |
| Controller | In Built Button |
| Net Quantity | 1 Unit |
Rohini
Got a very good deal
Shobha
Worth it!!
Devi
It gives clitoris stimulation as well….
Lailla
At first I thought I am watching a real penis…Too good to believe
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority