Inclusive of all taxes
Multi-Frequency Jack Rabbit is the best vibrator for any women who want to do fun in her bedroom or washroom. It has multiple vibration levels and also up/down feature. It also has a small rabbit for G-Spot point which can be operated separately when required. You can use both at the same time or only one as per your need. It has strong thrusting and operated with AA Batteries (4 AA Batteries required).
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone / Delightful non-toxic and body-safe Silicon material |
| Colour | Random |
| Length | 22.86 cm (9 inch approx.) — Insertable: 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 4.82 cm (1.9 inch approx.) |
| Diameter | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Battery | 4×AA (Wall Clock Battery) |
| Vibration | Yes |
| Vibration Level | 6 |
| Automatic up down | Yes |
| Head Rotating | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
* Insert 4xAA batteries in the product.
* Press Up arrow button to start its vibration.
* Press the Up button again to change or level up its vibration.
* Press down arrow button to level down or stop the vibration.
* Always use some lubricant with it.
* Wash/Clean properly after use (Only the front part)
Anonymous
Strong Thrusting. Fastly up-down.
Anonymous
Vibration is very good.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority