Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Multi-speed flexible realistic vibrating dildo is a hands-free dildo but with more realistic features like vibrations. With its multiple modes of vibration it is no less than a real penis. Even the flesh color of the dildo is like that of penis.
The dildo also comes with a suction cup which makes it very easy to place and stick anywhere comfortable. Moreover, the flexible nature of the silicone based product makes it move in any direction while giving it a feel of real intercourse.
Ladies can enjoy this 8 inch dildo which comes with a structure of balls along with it giving the whole stroking experience a cushiony feel.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone / Delightful non-toxic and body-safe Silicon material |
| Colour | Flesh |
| Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Diameter | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Battery | 2x AA( clock battery) |
| Vibration & Rotation | Yes |
| Suction cup | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the dildo before use with a tissue.
Insert 2 AA batteries at the base of the product.
Apply a water-based lubricant on the silicone part and also on your vagina before insertion.
While using the vibrator change its mode and intensity with the help of a switch
Clean the product thoroughly after use.
Vidhi
Been using it since a month now…such a nice sex toy to have
Tejasvini
Real looking dildo .. so happy to have it
Kiran
Such a teasing dildo makes me want to use more each time
Mimi
Its highest speed is my fav one..gives me literal chills!
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority