Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Introducing the Peach Ice Cream Discreet Vibrator - your secret source of pleasure. Made from high-quality ABS and silicone materials, this vibrator is gentle on your skin and easy to clean and simple to maintain. Its unique ice cream shape adds a playful touch to your private moments.
This vibrator offers 10 different vibration modes to explore as per your mood and can be used to stimulate all your sensitive spots like the clitoris, G-spot, anus, nipples, and vagina. It's super quiet, so you can enjoy it without anyone knowing. This vibrator is perfect for couples or solo satisfaction. Simply slip it in your purse or luggage for pleasure on the go.
It is USB rechargeable, and since it's wireless, you can use it wherever you want for a longer duration. Due to its waterproof design, you can use it in the shower or take it in the steamy bath for some extra fun.
Get ready to indulge in sweet sensations with the Peach Ice Cream Discreet Vibrator - the perfect little treat for yourself.
Read More| For | Solo & Couple Use |
|---|---|
| Material | Food Grade Silicone |
| Product Type | Discreet Vibrator |
| Total Length | 14.6 cm |
| Width | 6 cm |
| Vibration | Yes |
| Vibration Mode | 10 |
| Power Source | USB Charging |
| Noise | <50db |
| Charge Time | 2-3 Hours |
| Work Time | 60 min |
| Weight | 160g |
| Waterproof | IPX7 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Kajal
Ice-cream jaisa pleasure with this Peach Ice-cream vibrator…
Jiya
It can stimulate your sensitive areas as well. Saying it from experience
Kanika
It is so cute that I forget the purpose of buying it
Prerna Apte
Garmi me bhi thandak ka ehsaas…..with this Ice cream vibrator…
Alaknanda
Oh my god..Ice cream shaped vibrator
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority