Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
The red chilli vibrator is a discreet product which is suitable to carry along and for use in public.The red chilli appearance of the product makes it difficult to recognize it as a vibrator by anyone.
Apart from its look, the vibrator is also upto the mark in its working. Equipped with a power source for a single AAA battery, the product is excellent in producing high intensity vibrations on use. Even with elevated vibrations, the product works by generating almost inaudible noise making its use in public anonymous and comfortable.
The length and size of the vibrator makes it an ideal product to use as a vibrator by women. With circumspect delivery we promise to deliver your product safely to you. So, end the wait and buy this flawless and soft silicon made red chili discreet vibrator right now.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Colour | Red |
| Length | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Width | 3.05 cm (1.2 inch approx.) |
| Circumference | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Vibration | Yes |
| Power Source | 1 X AAA (not included) |
| Noice | Very Low |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use Red Chili Discreet Vibrator
Unpack and clean the product to ensure hygiene.
Open the cap located on the head of the vibrator.
Insert a AAA battery inside the vibrator while the - side of the vibrator is pointing towards top and the + side is inserted inside the vibrator. (Using Duracell battery is highly recommended)
Push the button located on top to turn on/off the vibration.
Tulsi
Thanks Naughty Nights for this innovation.
Sona Sathe
Best chilly ever used in my life
Ujwal
You will be out of breath… NO no not because it’s a chilly…..but because of the pleasure it will give.
Owais
It’s a red chilly… What a fun to use this vibrator
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority