Inclusive of all taxes
The cucumber shaped vibrator is a hit among users because of the wary shape and structure of the vibrator. This discreet vibrator can be easily carried and used because of the silent operation of this outstanding product.
Silicon texture of the vibrator is easy to use and penetrate. Also, vibrating intensity of the product makes it an excellent sex toy to use for the purpose of masturbation. The product is operated with the installation of 1 AAA battery.
Cleaning and storage of this vibrator is also very feasible. The secret packaging and delivery of the product makes it easy for you to order the product with ease.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Colour | Green |
| Length | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Width | 2.54 cm (1 inch approx.) |
| Circumference | 8.89 cm (3.5 inch approx.) |
| Vibration | Yes |
| Power Source | 1 X AAA (not included) |
| Noice | Very Low |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use Cucumber Shaped Discreet Vibrator
Unpack and clean the product to ensure hygience.
Open the cap located on head of vibrator.
Insert a AAA battery inside the vibrator while - side of vibrator is pointing towards top. (Using Duracell battery is highly recommended)
Push the button located on top to turn on/off the vibration.
Zaad
I liked how the delivery agent made every effort to deliver my package while I was slightly away from the location.
Anushka
Best product ever encountered
Vaishali
Excellent vibration…
Munni
In awe… It’s so healthy..you know why?? Because it’s in cucumber shape
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority