Inclusive of all taxes
Rose Pro 6 Licker + Vibrator is a 2-in-1 satisfying device for women as well as couples. This rose-shaped vibrator is extremely discreet. It's licking tongue works really well on all the erogenous zones of the body. Along with that, the vibrating motion of the device helps stimulate the user.
It comes with 6 different vibrating intensities to give you a memorable experience. Rose Pro’s compact size makes it travel-friendly while its low-noise operating feature makes it a perfect pick for girls who like to do it in privacy. Whether you are using it for foreplay or for a self-stimulating session, this discreet vibrator is a must have.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon + ABS |
| Colour | Pink |
| Total Length | 21.40 cm (8.43 inch approx.) |
| Rose Length | 6.35 cm (2.5 inch approx.) |
| Rose Width | 5.59 cm (2.2 inch approx.) |
| Licking Modes | 9 |
| Power Source | Magnetic USB |
| Waterproof | IPX6 |
| Controller | In Built Button |
| Net Quantity | 1 Unit |
Mouni Deb
Charges so fast, definitely a great massager for me.
Pihul Tiwari
Its the best massager i own!
Hinaya
I love that its travel friendly and discrete
Suman Singh
Works really well. Doesn’t even make much noise. It gives me all the privacy i want.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority