Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
The Rotating Head Realistic Dual Motor Dildo is a product made specifically according to penis color of Indian men. It is connected to a battery compartment which works with 3 AA batteries. Along with it, the product has multi-mode vibration features which produce strong stimulations in the intimate areas of women.
Also, the rotating head of the dildo makes it even more exciting as it tends to stimulate G-spot when inserted deep in the vagina. The silicone nature of the dildo is suitable for contact with intimate areas of women and feels silky-soft on the skin down there.
The realistic features crafted upon the surface of the dildo makes it one of the finest original looking dildos.
Buy the product right now and get 100% discreet delivery at your doorstep.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone / Delightful non-toxic and body-safe Silicon material |
| Colour | Brown and Skin |
| Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Circumference | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Battery | 3x AA (Clock Batteries) |
| Vibration | Yes |
| Vibration Level | 5 (Dual Motor) |
| Suction Cup | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the product using a sex toy cleaner.
Insert the batteries in the compartment.
Apply the lubricant on the dildo for effortless insertion.
After usage, clean the product with a tissue or cloth and store in a hygienic place.
Gomta Devarshi
Really an awesome product
Rajni Yadav
When i first used it ..blew my mind!
Manju
Moves like a real penis, even better than it.
Adhaya
Its head moves ..perfect!!!
Anonymous
Very good top
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority