Inclusive of all taxes
The school girl pussy masturbator for men is a perfect choice for self-pleasing if you are looking for an affordable and good quality sex toy. The hand impressions give a real life experience as that of stroking a real vagina.
Also, the walls of vagina enhance your moments of surreal intercourse. The masturbator comes in skin color to give you an authentic feel. The material used in making of the product is TPE resulting in a soft and smooth texture for your experience.
It is an easily washable sex toy which can be rinsed with water. It is also perfect for use in shower to enjoy those sensual moments.
With us providing a 100% percent guarded and safe delivery of your product, feel free and secure of ordering it right away without any hesitation.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | TPE |
| Colour | Skin |
| Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Width | 8.89 cm (3.5 inch approx.) |
| Height | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes, 100% |
| Weight | 520 gm |
| Net Quantity | 1 Unit |
After opening, make sure to properly clean the product.
During use, apply a water-based lubricant to make your experience best of all.
After it, wash and deeply clean the toy so as to make it safe for use for the next time.
Kamlesh Upadhyay
Gives the good feel
Krishna
The hand gives the feelings of real life experience…
Ibrahim
Affordable and good quality product…
Anonymous
Real pussy like feeling,nice one
Anonymous
Satisfactory product to use, must have, good job.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority