Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Ladies can now enjoy their masturbation time with ease and comfort with 5 Inch Anal and Pussy Flexible C Shape Penis. This incredible sex toy can be used by ladies in any way for self-pleasing, either anal or vaginal use.
It is made of skin-safe silicone which is extremely soft on insertion and provides a silky feel which is quite pleasing, even more than an actual penis insertion. With a suction cup base at the bottom of the dildo, it is easy to stick it to any firm surface and use it hands-free. Also, the c-shape of the product makes it eligible for flexible movement and G spot stimulation which is quite enthralling.
The product is no less than a real penis because of its real-looking features like crafted nerves, penis head and balls which gives you the best ever feeling. To experience everything stated, get yourself this flexible C shaped penis and enjoy your intimate times.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Type | Solid Dildo |
| Material | Silicon |
| Colour | Skin |
| Total Length | 12.7 cm (5 Inch approx.) |
| Insertable Length | 10.16 cm (4 Inch approx.) |
| Width | 2.54 cm (1 Inch approx.) |
| Circumference | 8.89 cm (3.5 Inch approx.) |
| Suction Cup | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Wash the product before use.
Apply water-based lubricant on the product.
Stick the suction cup to a firm base for hands-free use.
Use the product for your pleasure.
Once done, clean the product again by rinsing it with water.
Store it in a hygienic place after drying it up.
Rinku
Good Quality
Dhairya
Best for beginners
Shweta Jaiswal
Super product!
Karuna
I recommend using it with a lube, gives more satisfaction.
Vanshika Salathia
Worth the price. Very flexible, soft on touch and pleasing.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority