Inclusive of all taxes
For every woman out there, who is looking for a pleasure companion to satisfy their deepening desires and enjoy multiple level orgasms, MrSkin Foreskin Dildo is their best friend.
It has a strong suction cup along that helps to keep it securely in place on smooth surfaces and thus letting you enjoy the fun ride without any hassles.
MrSkin Foreskin Dildo is created keeping in mind personalised pleasure and precisely simulates a penis with minute details of size, texture, girth and look. The real lifelike skin texture, with a firm inner layer and soft outer layer, ensures comfort and realism and foreskin that is easy to move up and down, making you delve deep into ecstasy effortlessly. MrSkin Foreskin Dildo is made with skin-friendly silicone material and is safer to use on private and delicate body parts. Plus, it's simple to keep things clean – just a quick wash and you're good to go for the next adventure. So grab the MrSkin Foreskin Dildo which is a must have pleasure companion and stimulate yourself into the world of pleasure, anytime, anywhere.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Color | Brown Flesh |
| Total Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Insertable Length | 16.51 cm (6.5 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Circumference | 13.21 cm (5.2 inch approx.) |
| Weight | 275G |
| Net Quantity | 1 Unit |
Step 1: Attach the strong suction cup to any smooth surface for hands-free fun.
Step 2:: Enjoy the lifelike simulation of a penis with detailed size, texture, and girth.
Step 3: Move the foreskin up and down to delve deep into ecstasy effortlessly.
Step 4: Easy Cleanup: After use, simply wash with warm water and soap for hygienic maintenance.
Pooran Chand
Bht hi bdiya product hai
Aamir Hussain
Width and length wise so huge better than real!
Beena
Impressed with its quality. Also it is very soft.
Sunita
Looks real..texture is good too.. Im happy
Munish
Very sturdy product, must have
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority