Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
All you sex toy lovers - get ready to add another premium 9 inches realistic silicon dildo into your sex toys collection. 9 Inch Pink Head Realistic and Flexible Dildo With Suction Cup is made of waterproof, skin-friendly silicone which is 100% safe on skin and is crafted with most realistic simulated veins and an added pair of lifelike balls that makes it look as close to a real penis as possible. This dildo is such an eye candy which might make you choose this over a real penis.
It is powered with a strong suction cup to give you the best handsfree experience. This 9 Inch Pink Head Realistic and Flexible Dildo With Suction Cup is going to take your masturbating experience to a completely different level. It's over 20cm of insertable length that can make any women go crazy over it.
Don't wait anymore and make this big boy your new partner today.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Total Length | 23 cm (9 inch approx.) |
| Insertable Length | 18 cm (7 inch approx.) |
| Width | 3.7 cm (1.4 inch approx.) |
| Circumference | 14 cm (5.4 inch approx.) |
| Body Parts | Penis and Balls |
| Vibration | No |
| Waterproof | 100% |
| Weight | 450 gm |
| Net Quantity | 1 Unit |
9 Inch Pink Head Realistic and Flexible Dildo With Suction Cup is the most userfriendly dildo you can ever have.
Simply unpack it carefully and clean it before first use.
Apply lubricant over the dildo. (we recommend to use only good quality water-based lube for this product.
Start by playing around with your dildo and massaging over your vagina's outer surface and clitoris.
Slowly start inserting your dildo inside the vagina and increase the speed as per your comfort level.
You can also fix it to any plain surface like floor tile or bathroom tile to use it handsfree.
Make sure to clean your dildo after every use. (we recommend to use sex toy cleaners to ensure best hygiene standards)
Sagar
Superb
Vandana Chandel
Impressed with quality and NN service
Riya
Very gud quality product!
Anandi
So flexible! Bends so easily and gives me comfort to use it
Ramesh
I use it with my gf and we both love it a lot
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority