Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Octopus Dragon Dildo is a unique, cone-shaped sex toy for adults who seek pleasure along with a thrilling time. This differently styled dildo is has a pointed end and textured surface for stimulation on insertion.
This waterproof product is made of silicone which is not only medical grade but also extremely soft on sensitive erogenous zones on the body. On insertion, it penetrates deep enough to reach the G-spot and provide pleasing sensations to the user.
It also comes with a suction cup at the bottom which allows its hands free use. IIt is also a discreet product that you can carry with ease without anyone noticing. So, get yours now and enjoy a satisfactory time anytime you want.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Black |
| Total Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Insertable Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Circumference Maximum | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Circumference Minimum | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Width Minimum | 6.35 cm (2.5 inch approx.) |
| Width Maximum | 2.03 cm (0.8 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 350g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Thoroughly clean the product before and after use.
Use the suction cup at the base of the dildo to stick it firmly to a flat surface.
Apply lube at its top to make its penetration an easy process.
After sticking it, you can bend it in different angles and positions to stimulate yourself.
Pradeep
Perfect for going beyond ur boundaries
Ruchi
Very bendable…flexibility is its best quality.
Bheupendr
Must have
Kritika
Hits the right spots!
Dharvi
Excellent quality
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority