Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
This creatively designed dildo is no less than a real dick in its looks. Even while holding it you will feel like holding an actual, squeezy and a soft dick in hands.
To curb your sexual urges it comes in a 7 inch length and flesh color. Its realistic details are magnificent with wrinkles on the balls at the base of dildo, textured skin and extremely soft glands will make you feel like eating it up. Well, you probably can fulfill your this wish too because this amazing dildo is made from food grade silicone which is skin safe, skin friendly and odorless.
The powerful suction cup at the bottom is suitable for hands-free enjoyment and helps you in exploring new different positions. It is very flexible and bendable making it easily movable in any position you like.
This super long dildo is ideal in every way to fulfill your sexual cravings. So, don’t wait for any long and buy this stunning Pink head Dildo for extra pleasure.
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Color | Flesh |
| Total Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Insertable Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Circumference | 11 cm |
| Suction Cup | Yes |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
It is important that you clean the product before use, by washing with water.
Lubricate the dildo and your coochie well enough for a smooth ride.
After you are done with its use, clean it thoroughly with water and dry it up.
kiran
I’m very pleased with this product. The material is extremely soft and flexible, giving it a realistic and comfortable feel. The size is just right and the design looks natural. Quality is good with no strong odor. Overall, it met my expectations and made for a very satisfying experience.
Amol
Great and perfect product...such a realistic product
Tamilarasan
Ordered it with a hesitation. But satisfied with the product after the usage. Package was also discreet. Recommend it.
Rajasree
Best Product
Amit
Satisfying and genuine quality toy
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority