Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
A perfect match for beginners or anal use. The Foreskin Pink Head Small Dildo is silicone made 6-inch long dildo with 1.5-inch of diameter and a great number of realistic characteristics.
It is featured with a pink head top just like a real penis and another layer of silicon overlapping it like a layer of foreskin on penis head.
It has an added pair of silicon balls and suction cup which gives you ladies the liberty to use it handsfree. You can stick the dildo to any plain surface and use it without hands.
For any woman new to sex or sex toys, this should be your first preference. It's efficient size and soft texture will make sure your first experience remains equally enjoyable and comfortable at the same time.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Type | Solid Dildo |
| Material | Silicon |
| Colour | Skin |
| Total Length | 12.7 cm (5 Inch approx.) |
| Insertable Length | 10.16 cm (4 Inch approx.) |
| Width | 2.54 cm (1 Inch approx.) |
| Circumference | 8.89 cm (3.5 Inch approx.) |
| Suction Cup | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
First, using a toy cleaner, clean the dildo thoroughly.
Then, with the help of the suction cup at its bottom, stick it on a firm surface, be it floor or wall.
Apply a generous amount of lube at its tip and the rest of the body.
Then, slowly insert it into the orifice of your choice.
Bend it in your favorite angle or position to feel stimulated.
After you are done, pull it off from the flat surface and wash it well.
Risha Dhuper
So easy to use, simply stick it and get on going!
Anne Mohan
Bought two products from here, received it yest and must say it looks better than pictures. Just so happy.
Monisha
So flexible as stated..very happy with genuine product delivered
Sushma
Its just perfect length for me
Tandel
Very Fast delivery and Satisfied of this Site.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority