Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
The 6.5 inch transparent jelly dildo is a luxurious looking dildo for ladies who are fans of see through masturbators. This flexible and soft textured silicone-based dildo is very easy to use.
The suction cup at the base of dildo can be attached to any hard surface, even on a wall, giving you a chance of experiencing masturbation at any place you want and that too hands-free.
The textured surface of the dildo gives a bulging effect which feels like an original penis. The best part about the product is that it is super easy to clean after use.
We ensure 100% discreet delivery so place your order right away and make this transparent premium quality suction cup dildo yours.
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent |
| Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Insertable Length | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Thickness | 4.5 cm (1.8 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the product with regular water or damp tissue to ensure hygiene.
Stick the suction cup of the dildo at any hard surface.
Apply a lubricant on the dildo and on your vagina to effortlessly use the product.
Wash the product after use and after drying it up, store it.
Imamudeen
Nice look, its size is the best part!
Tanusha
Came in nice packaging.. It was discreet so really helped me get my package freely
Meenakshi
I highly recommend it to women and girls who are looking for a reliable toy
Piya Maheshwari
Such a quality product this jelly material is actually really good..so flexible
ajay
super reasistic it feels like real penis
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority