Inclusive of all taxes
For men wanting to have a bigger and wider penis, this is a dream come true because with Realistic Hollow Strap On Dildo your dream of a perfect sex time with your partner is possible. The strap on dildo is hollow from inside which is made to fit penis of any size, possible due to the flexible nature of silicone used in making the dildo portion.
The strap on quality of the sex toy makes it easier to retain the product in place and use it with any intensity during intimate times. Using the strap-on realistic dildo will not take away the real feel of your actual penis because the dildo features of the toy resemble the real one so much that your partner will enjoy it even more with all the extra length & girth.
The crafted nerves and penis head on the dildo are to die for, even the skin color of the product is worth the praise making it a go-to product for men who were waiting for a sex toy which could fulfill their unmet demands.
With a total of 6 inch length and flexibility of the stap, it is extremely easy to use the sex toy during pleasurable moments. If you want to be a hero of your lady’s sexual life then grab your hands on this ultimate Realistic Strap On Dildo and make her the happiest.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Type | Hollow (Empty From Inside) |
| Material | Silicon |
| Colour | Skin |
| Total Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Insertable Length | 8.89 cm (3.5 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Circumference | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Belt Size | Flexible up to 114.3 cm (45 inch approx.) |
| Net Quantity | 1 Unit |
Wash or clean the strap on dildo nicely before wearing it on.
Apply water-based lubricant on the penis and on the inner portion of the hollow dildo to make insertion easier.
Wear the strap around your waist and insert penis into the hollow dildo.
After using the product, wash it with water to ensure cleanliness.
Mohit Changra
NN has best quality products in town! My 2nd buy and im super happy.
Nishit Shah
Value for money
Rakesh Singh Rana
Material is too good. perfect product
Rushabh
Its just as described. Good quality and easy to wear
Mohd Shahid
Never thought i can satisfy me gf this way also..very helpful
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority