Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Realistic 8 Inch Soft Skin Dildo For Women and Couples is silicone made solid strap on dildo which can be used with or without a belt. It's a multi-function dildo that can be used by couples, lesbians or can be used as a dildo by women.
It is made of the top-level odor-free silicone which is 100% safe on skin and is very easy to clean. Men can also use this on their partners to fulfill her hunger for bigger and stronger penis, take her to the long drive that lasts for as long as she wants.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Insertable Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Circumference | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Strap On | Yes Adjustable |
| Suctions Cup | Yes |
| Portable Yes | Using with belt or Without Belt |
| Bandable | 90 Digree Any Directions |
| Flexible or soft | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Steps to use Realistic 8 Inch Soft Skin Dildo For Women and Couples:
Anand
Good product
Suresh
Superb superb
rahul
genuine product loved it
Kulvinder
Superb
SURENDRA
Wonderful experience and ultimate shape and size.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority