Inclusive of all taxes
If you are thinking of surprising your lady love with some unique and the most pleasurable toy of all then we would suggest you to go with Double Penetration Hollow Strap On Dildo. This unique and extremely fun sex toy can change the bedroom time for you and your partner. It gives double pleasure with a single product.
The black strap on dildo is made of silicone which is skin safe and very soft on intimate areas. The hollow big dildo is where you can insert your penis to showcase a thrilling time and another dildo goes upon your lady’s or your partner’s ass hole to give them double satisfation.
You can get all the fun with this extremely amazing product, the 6 inch and 5 inch length of the respective dildos is perfect to give a good moan to your partner. The strap portion of the product is easy to wear and provides extra comfort on use.
Get the luxurious black strapon double penetration dildos at this incredible price and enjoy the unimaginable moments with your partner.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Type | Hollow (Empty From Inside) |
| Material | Silicon |
| Colour | Black |
| Hollow Dildo Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Hollow Dildo Insertable Length | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Hollow Dildo Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Hollow Dildo Circumference | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Anal Dildo Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Anal Dildo Width | 2.54 cm (1 inch approx.) |
| Anal Dildo Circumference | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Belt Size | 114.3 cm (45 inch approx.) |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the sex toy properly before use with water or sex toy cleaner.
Apply enough lubricant on the dildo and your penis for ease in insertion.
Insert the hollow 6 inch dildo in your partner’s intimate area and other 5 inch dildo in anal region of your partner for double fun.
Fit the strap around your waist for comfortable use.
Clean the product by rinsing with water.
Dry it up and store in a hygienic place.
Saniya Mehta
Go for it!
Ashita Reddy
Loved its realistic color and look
Pathik
Superb quality and excellent price!
Afzal
Worth buying this product
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority