Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Issues related to penis size, erection, early ejaculation and unsatisfactory intercourse are very common among men. To be a solution to such issues, Naughty Nights is here with a 7 Inch Brown Hollow Strap On Dildo For Men. This premium quality dildo is hollow from the inside and comes along a harness which can be strapped on around the waist.
The strap-on dildo works by wearing it on penis and wrapping the straps around the waist. The product majorly helps in increasing the size and girth of the penis, helps in controlling the sensations resulting in late ejaculation and also helps in providing extra satisfaction to your partner.
The silicone nature of the product also provides softness to it, thus feeling effortless on skin. The penis part of the dildo is curved-shape making it appropriate for stimulating G-spot in women during intercourse. So, this product not only is a boon for your penis but also an exciting sex toy for your partner.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Type | Hollow (Empty From Inside) |
| Material | Silicon Super Soft |
| Colour | Brown |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Insertable Length | Up to 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Diameter | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Battery | NO |
| Net Quantity | 1 Unit |
Wash the product when opened.
During use, strap the harness around your waist and crotch area for a comfortable grip.
Before inserting penis in the hollow dildo, make sure it is half-erected or fully erect for easy insertion in the dildo.
Apply a generous amount of lubricant on the inside-out of dildo and also on your penis for smooth penetration.
After use, wash the dildo with water.
Mubarik
Comfortable ha aur clean krna bhi easy ha
Rajkumar
Go for it ..must have product.
Bablu Regar
Impressed with its excellent quality
Som Dutt
Ache and soft material se bna ha
Rohit Sharma
Good product in good range
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority