Inclusive of all taxes
Double Penetration Hollow Strap on Dildo in skin color is a great sex toy for couples who are looking for a thrilling sexual time and something unique. Now you can enjoy the best of the best with double penetration at the same time.
The uncanny penis looking dildo is another cherry on the cake because they feel extremely life-like on insertion. For boys, the product is a dream come true, not only are they going to please their partners to the fullest but the dildo provides extra inches to them as well, giving them a satisfying confidence during intimate moments.
From crafted penis-like features to the softness of the product, everything about it is worth praising. The flexible strap on feature is another best thing about the sex toy making it very convenient to use it with any intensity.
You can now stop the hustle of finding the perfect sex toy because Double Penetration Hollow Strap on Dildo is here for your unmet desires. Get it now!
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Type | Hollow (Empty From Inside) |
| Material | Silicon |
| Colour | Skin |
| Hollow Dildo Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Hollow Dildo Insertable Length | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Hollow Dildo Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Hollow Dildo Circumference | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Anal Dildo Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Anal Dildo Width | 2.54 cm (1 inch approx.) |
| Anal Dildo Circumference | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Belt Size | 114.3 cm (45 inch approx.) |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the sex toy properly before use with water or sex toy cleaner.
Apply enough lubricant on the dildo and your penis for ease in insertion.
Insert the hollow 6 inch dildo in your partner’s intimate area and other 5 inch dildo in anal region of your partner for double fun.
Fit the strap around your waist for comfortable use.
Clean the product by rinsing with water.
Dry it up and store in a hygienic place.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority