Inclusive of all taxes
The Best Harness Hollow Dildo we have ever seen on the market, It's as real as a real penis.
If you close your eyes and touch the dildo, you can feel a real penis.
The Hollow Penis can support your erection and its soft and real-life-like touch can please your partner with a realistic humanlike sensation.
It's perfect for those who are suffering from Erectile dysfunction, Early Discharge and looking for Bigger and Harder Penis.
This Can easily fit on waist size 24 Inches to 48 Inches
*Designed to fit both men and women (waist sizes 24”– 48”).
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Color | Skin |
| Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Insertable Length | 19.05 cm (7.5 inch approx.) |
| Outer Width | 4.32 cm (1.7 inch approx.) |
| Inner Width | 3.05 cm (1.2 inch approx.) |
| Waistband Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Waist Size | Adjustable (61 cm – 121.9 cm approx.) |
| Package Include | Dildo and Harness |
| Net Quantity | 1 Unit |
Apply some water Based Lubricant on the penis and Inner- outer sides of the dildo.
Wear the Harness on your waist and insert the penis into a dildo.
Bang!! You are ready for the show.
You can stroke as many times as you want or your partner can handle it.
Even if you ejaculate inside the dildo.
After the use wash it with running water and Dry it before storage.
Veena
It looks very real..even its belt is comfortable to wear
Gagan
My best purchase from this site till date.
Tanu
Gives very realistic feeling
Simi
The best! Quality, color, and comfort. All in one.
Gauri Kumari
I must say this is the best couple toy i have ever purchased, really happy with its results
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority