Inclusive of all taxes
Now you can satisfy your partner by wearing this dildo on your penis. Men having 4 to 5 inches penis size can wear this hollow dildo easily.
After wearing this dildo, your penis size will become 7 inches. You will gain 2 inches extension on your penis.
This dildo comes with a strap (belt or harness) which helps the product to fit on your penis. You can also get a vibration feature with this. You can use vibration according to your need or mood. You have to put 2xAA batteries to use its vibration feature.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Type | Hollow (Empty From Inside) |
| Material | PVC / Silicone |
| Colour | Flesh |
| Length | 19 cm (7.48 inch approx.) |
| Width | 8 cm (3.15 inch approx.) |
| Thickness | 5 cm (1.97 inch approx.) |
| Circumference | 13 cm (5.12 inch approx.) |
| Battery | 2x AA |
| Vibration | Yes |
| Vibration Level | 5 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Put 2 AA batteries in the vibration controlling device of he dildo.
Now, wear the belt around your waist and adjust its size and position in such a way that the dildo comes in the front.
Then, apply a generous amount of lube on the dildo so that penetration while using it becomes easy.
While using the device, switch to your preferred mode of vibration.
After use, wash the dildo using water and store it under hygienic conditions.
Raju
Overall satisfied fully
Gunnu
Material and size is as described… luv it
Rahees
No doubt service was best even product came out so good.
Sanam
Helps me satisfy my partner better. Very helpful
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority