Inclusive of all taxes
This Dildo is 100% Real skin Dildo. If you really want to feel the real skin of any man this dildo is the best fit for you.
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Cyber Skin |
| Colour | Brown |
| Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Insertable Length | 17.27 cm (6.8 inch approx.) |
| Diameter | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Weight | 200 g |
| Net Quantity | 1 Unit |
1) Apply any lubricant if it's edible you can lick or suck as well.
2) Start rubbing this at outside Vagina and on the clitoris as well.
3) You can also use it for Anal Pleasure.
4) Now you can hold this tightly into your hands and masturbate to best orgasm that you never had.
5) Wash it with simple tap water, Dry it and store it.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority