Inclusive of all taxes
This 4 Inch Dildo is amazing for those who want to start with Sex Toys and for those who are really young in age and Still are virgins.
This dildo can easily touch the clitoris and Gspot.
This anal Lover can also use this dildo for orgasm for both men and women.
Easy to wash and store.
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone / Delightful non-toxic and body-safe Silicon material |
| Colour | Brown |
| Length | 10.67 cm (4.2 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Diameter | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Suction cup | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
1) Apply some lubricant on Dildo and Vaginal or anal part.
2) Slowly insert and start thrusting accordingly,
3) After Use wash it and dry it before store.
Licha
It was very nice Trusted shoo
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority