Inclusive of all taxes
This realistic dong has a great flexiblitly and curve shape gives amazing feeling durning mastubrate. The textured over this dong is veiny which will get you realitics feeling and Strong Suction Cup can be suck any plain surface like tiles and tables.
Enjoy the amazing size and texture!!! Happy Masturbation.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Brown |
| Length | 22.86 cm (9 inch approx.) |
| Insertable Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Circumference | 16.51 cm (6.5 inch approx.) |
| Weight | 250 g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Apply any lubircant on it.
Start rubbing outside of Vagina.
Once you Get Charged you can slowly Insert inside.
Note: Don't use silicon based Lubes
Tejas
Good Quality and perfect size
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority