Inclusive of all taxes
Amazing Skin Color Flexible Curve Dildo. Naughty Nights Always Bring Best Dildos around the world.
This sex toys also has a amazing Curve Shape and Veiny Texture.
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Splash |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Insertable Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Diameter | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Weight | 150 GM |
| Net Quantity | 1 Unit |
Hold Freely in Hand
Apply any lubricant of your choice
Start Rubbing Outside of Vagina
Once you feel Charged !!! You Can start Inserting Inside.
Wash it with simple Tap water Or Any Toy Clear.
Dry It and Then Store it.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority