Inclusive of all taxes
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone / Delightful non-toxic and body-safe Silicon material |
| Colour | Brown |
| Length | 22.86 cm (9 inch approx.) |
| Insertable | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 3.05 cm (1.2 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Net Quantity | 1 Unit |
Can Be used With Hands and Harness (Strap on Belt)
Hold or Wear the dildo
Rabb outside and apply lubricnat
Insert slowly and then take the drive on comfortable speed
Fliexible dildo.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority