Inclusive of all taxes
The realistic features of 7.5 Inch Foreskin Uncut Realistic Dildo are just beyond your expectations. It is made of skin-friendly silicone and is 100% safe to use on skin. This dildo is featured with wrinkles and veins on it, just like a real penis. It's best part is the silicone foreskin which makes it no less than a real dildo.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Total Length | 19.05 cm (7.5 inch approx.) |
| Insertable Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Circumference | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Diameter | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 280g |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use 7.5 Inch Foreskin Uncut Realistic Dildo-
Unpack the product and properly clean it before use.
Apply any water-based lubricant on the dildo.
Run the dildo over your sensitive areas.
Slowly insert it inside your vagina and increase the speed as per your comfort.
Make sure to clean the dildo before and after every use with tap water or any sex toy cleaner.
Anonymous
बहà¥à¤¤ अचà¥à¤›à¤¾ पà¥à¤°à¥‹à¤¡à¤•à¥à¤Ÿ है। शà¥à¤•à¥à¤°à¤¿à¤¯à¤¾
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority