Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Light up your bedroom with the Blush Neo Glow In The Dark Silicone Dildo! This 7-inch silicone dildo glows in the dark, adding a thrilling new dimension to solo play and couples fun with its luminous blue silicone design.
Bring passion and pleasure to a whole new level with the luminous Blush Neo. This glow in the dark silicone construction toy adds uniqueness and will stand out from everything else in your collection. With its sensual dual density feel and versatile suction cup base, the Blush Neo is perfect for solo satisfaction or steamy couple's play. Upgrade your pleasure sessions with the cosmic glow of the Blush Neo Glow in the Dark Dildo!
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent Blue |
| Total Length | 19.05 cm (7.5 inch approx.) |
| Insertable Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Circumference | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | 100% |
| Glow In The Dark | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Jaiswi
Value for money. Buy it!
manju
Very satisfying product
Vyshnav
Quality silicone material and waterproof also.
Roshni
Good product! Very pleasurable to use
Mahima
Unique build.. I really like it
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority