Inclusive of all taxes
Naughty Nights have come up with an outstanding product specially for women who were lacking real thrill and excitement in masturbation. Also, for ladies out there who want to have fun with their lesbian partners the Pink Head Strap On Dildo is going to be a revolutionary product.
As the name suggests Pink Head Strap On Dildo is 7 Inch long which is going to satisfy all your long-awaited sexual needs like stimulating that G-spot in you. Also the design of the penis part is no less than a real one. The nerve texture on the skin of penis, surreal head of the penis and vivid testicles take it a notch higher in how genuine and real it looks.
It comes with a suction cup at the base of the cup. You can use this suction cup to stick it to walls, tables, bed, floor or any place you like giving you an advantage of getting pleasure in any way you like. Also, along with it comes a harness which can be strapped on around the waist to use, especially by lesbians.
All in all, it is a super flexible product which when used is surely going to take you places that you never imagined.
Read More
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Circumference | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Belt | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Wash the product.
Lubricate it well enough.
Insert it into your intimate areas.
Clean it thoroughly once done and dry it fully before storing it.
MITHU
Just Wonderful product quality is very good am satisfied thank you naughty nights â¤ï¸
Anshuman
Nice product...true to specification...best at this price range
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority