Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Women To Men TransForm Trunks Packer is a uniquely designed trunk that ensures every couple can have fun and feel confident. This super comfortable trunk is not only easy to wear and fit in but the material that it is made up of is top notch.
The product is made of silicone and features a lifelike dildo which is fitted at the front for a realistic experience.
Whether you are a man in a relationship with another man or a woman looking to explore her sexuality with another woman, this trunk is all you need. The realistic dildo at the front is super flexible and exciting.
It moves just like a real penis and offers satisfaction on insertion the same way. The attached dildo is 5 inches long and features an incredible texture that enhances the sensation when inserted. Whether its roleplay or an intense session with a sex doll, this trunk will leave you satisfied and craving more.
Read More| Material | Silicon |
|---|---|
| Color | Skin |
| Dildo Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Insertable Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Circumference | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Waist Size | 66.04 cm & above (26 inch approx.) |
| Stretchable | Yes |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
Make sure the trunks are clean before wearing them.
Stretch them out first before you put them on.
Wear them slowly and place them in such a way that the dildo portion comes in front.
Apply lube on the dildo if you are planning to use it for insertion with your partner.
After use, wash the trunks thoroughly using water and a mild soap.
Rohit
Fantastic
Daman
Good job with this product…so good
Charu Singh
My partner gifted it to me on valentines and we have been using it almost every week… such a nice product
Shruti Jamwal
Bought it after so many doubts but was surprised to see how good it is
Kangana
Me n my gf use it to please each other. Actually a good product.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority